MTE rendkívüli közgyűlés – 2022.05.21. 15:00

Szeretettel meghívjuk Magyar Turista Egyesület rendkívüli küldött Közgyűlésére 2022. május 21-én, szombaton 15 óra 00 perckor Dobogókőn, a báró Eötvös Loránd menedékházba. Határozatképtelenség esetén a megismételt Közgyűlést 2022.május 21. 15.30 órakor hívjuk össze, amely az eredeti napirendi pontokkal, a megjelentek számától függetlenül határozatképes. A Közgyűlés nyilvános, arra minden egyesületi tagot várunk, de szavazati joga – alapszabályunk értelmében – csakis az osztályok által delegált küldötteknek van. (Az osztályok közgyűlést megelőző év december 31.-ig MTE tagdíjat fizető létszáma alapján számolt minden megkezdett 10 fő után delegálhatnak egy küldöttet, a tagdíjat befizetettek közül.)

A közgyűlés napirendi pontjai:

1. Ellenőrző Bizottsági beszámoló ismertetése, elfogadása Előadó: EB valamelyik tagja
  2. Vándorgyűlés előkészületeiről beszámoló. Előadó: Kassai Kálmá
  3. Egyebek, zárszó.