Hegyi Szent Bernát Teljesítménytúra 2019 – EREDMÉNYEK

Hegyi Szent Bernát Teljesítménytúra 2019 – EREDMÉNYEK

Eötvös 35 km

Helyezés Név Egyesület Rajt Cél Verseny idő Megjegyzés  
1 Jánszki Dániel   7:45 13:27,1 05:42,1    
2 Táborosi Anikó   7:45 13:27,2 05:42,1    
3 Szabó Gergely   7:43 14:53,1 07:13,1    
4 Jelinek András   7:43 14:53,2 07:13,2    
5 Nyúl katalin   7:43 14:53,3 07:13,3    
6., 7. és 8. Gellert Gábor   7:22 15:34 8:12    
Palus Marcel   7:22 15:34,2    
Paulus Petra   7:22 15:34    
9 Liephauser Dávid   7:12 ? diszkvalifikált Célban nem jelentkezett  
10 Donáth András   7:13 ? diszkvalifikált Célban nem jelentkezett  
11 Ötvös Dianna   ?   diszkvalifikált Rajtban nem jelentkezett  
12 Jakab Sándor   ?   diszkvalifikált Rajtban nem jelentkezett 1 pontot kihagyott
13 Katona Klaudia   ?   diszkvalifikált Rajtban nem jelentkezett 1 pontot kihagyott

Téry 25 km

Helyezés Név Egyesület Rajt Cél Verseny idő Megjegyzés
1. Szabó Cimbalmos Jánosné 8:20 13:12 4:52  
2. és 3. Deák Krisztián MTE 7:47 12:50 5:03  
Deák Joel MTE 7:47 12:50 5:03  
4. és .5 Deák Katalin MTE 7:47 12:54 5:07  
Deák Eliza MTE 7:47 12:54 5:07  
6. 7. és 8. Stumpf János   7:38 13:38 6:00  
Balog Máté   7:38 13:38 6:00  
Nyilas Gergely   7:38 13:38 6:00  
9 Ungi Eszter   07:15,0 13:39 06:24,1  
10 Vida Orsolya   07:14,3 13:29 06:27,7  
11. és 12. Bakné Bittera Edit   8:02 14:52 6:50  
Bak Máté   8:02 14:52 6:50  
13. 14. és 15. Csordás Béla   7:38 14:31 6:53  
Dr. Puvak Brigitta   7:38 14:31 6:53  
Kormos Krisztián   7:38 14:31 6:53  
16 Pakányi Péter   7:38 10:36 diszkvalifikált 2 pontot nem érintett
17 Ilyés László   7:33 10:45 diszkvalifikált 2 pontot nem érintett
18 Vánosi Ooszkár   7:33 10:45 diszkvalifikált 2 pontot nem érintett
19 Varga Sándor   8:45 13:45 diszkvalifikált 4 pontot nem érintett
20 György Ambrus Bernadett ?   diszkvalifikált Rajtban nem jelentkezett
21 Szabó Gergely   ?   diszkvalifikált Rajtban nem jelentkezett
22 Vígné Spak Laura   ?   diszkvalifikált Rajtban nem jelentkezett
23 Víg Loretta   ?   diszkvalifikált Rajtban nem jelentkezett

Thirring 20 km

Helyezés Név Egyesület Rajt Cél Verseny idő Megjegyzés
1. Kartosonto Kármán MTE 9:01 12:53 3:52  
2. és 3. Soós Máté   8:23 13:19 4:56  
Soós Elek   8:23 13:19 4:56  
4. Karlné Abonyi Mária   9:10 14:10 5:00  
5. Szenes Kata   7:49 13:11 5:22  
6. 7. és 8. Korsós Zoltánné   9:30 14:56 5:24  
Korsós Zoltán   9:30 14:56 5:24  
Haszonits Adrienn   8:33 13:57 5:24  
9. Jantos Aníta   8:05 13:40 5:35  
10. Basics Erzsébet   8:57 14:54 5:57  
11. és 12. Martinesz Dr.    8:31 14:39 6:08  
Józsa Melinda   8:31 14:39 6:08  
13. Emmert Patricia Lilla   8:26 15:31 7:05  
14. és 15. Kurdi Dávid   7:34 15:04 7:30  
Dr Telegdi Dávid   7:34 15:04 7:30  
16. Oláh Zsuzsanna   8:28 ? diszkvalifikált Célban nem jelentkezett
17. Viegant Tamás   8:28 ? diszkvalifikált Célban nem jelentkezett
18. Zdolik Krisztina MTE ?   diszkvalifikált Célban nem jelentkezett
19. Patakfalvi Katalin   ?   diszkvalifikált Célban nem jelentkezett
20. Patakfalvi Zoltán   ?   diszkvalifikált Célban nem jelentkezett
21. Mészáros Dóra   ?   diszkvalifikált Célban nem jelentkezett
22. Tóth Barbara   ?   diszkvalifikált Célban nem jelentkezett
23. Borbarát Heléna   ?   diszkvalifikált Célban nem jelentkezett
24. Borbarát Dénia   ?   diszkvalifikált Célban nem jelentkezett
25. Dr. Gulyás Noémi   ?   diszkvalifikált Célban nem jelentkezett

Cholnoky 15 km

Helyezés Név Egyesület Rajt Cél Verseny idő Megjegyzés
1. Jantyik György   8:34 12:12 3:38  
2. 3. 4. és 5. Somogyi Csilla   8:18 12:04 3:46  
Molnár Viktor   8:18 12:04 3:46  
Zsodi Henrient   8:18 12:04 3:46  
Kempl Barnabás   8:18 12:04 3:46  
6. Nagy Gábor   8:50 12:44 3:54  
7. és 8. Beck László MTE 8:52 13:02 4:10  
Pincés Irén MTE 8:52 13:02 4:10  
9. és 10. Viera Galova   9:03 13:20 4:17  
Gál Attila   9:03 13:20 4:17  
11. és 12. Nagy Tünde   8:53 13:28 4:35  
Dr. Joó Gábor   8:53 13:28 4:35  
13. 14. 15. és 16. Nagy Ádám   8:26 13:03 4:37  
Marcsa Cintia   8:26 13:03 4:37  
Mozsik Klaudia   8:26 13:03 4:37  
Villám Márk   8:26 13:03 4:37  
17. Kiss Adrienn   8:46 13:26 4:40  
18. Serbánne V. Éva   8:46 13:29 4:43  
19. és 20. Sváb László   9:04 14:02 4:58  
Wettering Katalin   9:04 14:02 4:58  
21. 22. és 23. Kober Reina   8:35 14:55 6:20  
Szabó Krisztián   8:35 14:55 6:20  
Vurish Krisztián   8:35 14:55 6:20  
24. 25. és 26. Somogyi Viktor   8:55 15:52 6:57  
Folty Vivien   8:55 15:52 6:57  
Somogi Gyuláné   8:55 15:52 6:57  
27. Kertész Péter   9:10 ? diszkvalifikált Célban nem jelentkezett
28. Varga Renáta   9:10 ? diszkvalifikált Célban nem jelentkezett
29. Takács Andrea   ?   diszkvalifikált Célban nem jelentkezett
30. Csapó Judit   ?   diszkvalifikált Célban nem jelentkezett
31. Ódok Csilla   ?   diszkvalifikált Célban nem jelentkezett
32. Urbanik Károly   ?   diszkvalifikált Célban nem jelentkezett

Peták 7 km

Helyezés Név Egyesület Rajt Cél Verseny idő Megjegyzés
1. 2. és 3. Szabó Rokoka Mária   11:43 13:33 1:50  
Szabó Lovas Nikolett   11:43 13:33 1:50  
Szabó Antal   11:43 13:33 1:50  
4. Dr. Szellák Adrienn MTE 9:52 11:51 1:59  
5. és 6. Szabó Anna   11:15 13:15 2:00  
Szabó Máté   11:15 13:15 2:00  
7. és 8. Makai Ildikó   9:23 11:36 2:13  
Rozits Marietta   9:23 11:36 2:13  
9. és 10. Jantyik György   12:24 14:41 2:17  
Bartók Veronika   12:24 14:41 2:17  
11. 12. és 13. Nagy Péter MTE 10:53 13:49 2:56  
Cseh Timea MTE 10:53 13:49 2:56  
Nagy Dorottya MTE 10:53 13:49 2:56  
14. 15. és 16. Terna Szilvia   11:57 14:54 2:57  
Horváth Gyöngyvér   11:57 14:54 2:57  
Terna Botond   11:57 14:54 2:57  
17. 18. és 19. Mándli Orsolya   9:53 13:26 3:33  
Mándli Erik   9:53 13:26 3:33  
Mándli Zoltán   9:53 13:26 3:33  
20. és 21. Prekrit Léna   11:40 15:51 4:11  
Nyevrikel Anna   11:40 15:51 4:11  
22. 23. és 24. Holczer Eszter   12:55 15:32 4:37  
Holczer Tamás   12:55 15:32 4:37  
Holczer Dávid   12:55 15:32 4:37  
25. Pető Attila Hunor   10:20 ? diszkvalifikált Célban nem jelentkezett
26. Pető Attila   10:20 ? diszkvalifikált Célban nem jelentkezett
27. Pető Marietta Éva   10:20 ? diszkvalifikált Célban nem jelentkezett
28. Pető Olivia   10:20 ? diszkvalifikált Célban nem jelentkezett
29. Pető Ignácz   10:20 ? diszkvalifikált Célban nem jelentkezett
30. Pető Bercel   10:20 ? diszkvalifikált Célban nem jelentkezett
31. Zsurka Zoltán   12:25 ? diszkvalifikált Célban nem jelentkezett
32. Szabó Noémi   12:25 ? diszkvalifikált Célban nem jelentkezett